Masarykova univerzita

https://i0.wp.com/i94.photobucket.com/albums/l105/2Rodna/P1050410.jpgVítejte na nové (19.7.) stránce, kterou zde pro vás (i pro sebe) zakládám. Týká se Masarykovy univerzity, která sídlí v Brně. Dnes totiž proběhl můj zápis na tuto univerzitu do oboru Sdružená uměnovědná studia. Možná založím (možná ji tu už vidíte) speciální kategorii pro tento obor, ale zatím je ještě brzy.

V této kategorii můžete nalézt hodně informací, které bych sama jako začátečnice uvítala. Protože můj milý mě vším provádí, ráda provedu já vás :) Zatím jsem na úplném začátku, proto když se mnou začnete teď, pomalu se někam snad propracujeme :) Můžete samozřejmě posílat i své dotazy, ráda vám je zodpovím.

Jak se píše na is.muni.cz, IS není složitý, množství informací a odkazů, které zde vidíte, slouží k tomu, abyste museli VY dělat co nejméně práce ;) Takže uvidím i já časem, jestli je to pravda. Zatím se nechávám pomalu unášet jeho možnostmi :)

Jednotlivé články tu budou mít svůj odkaz i v nadkategorii, která jim přísluší. Pokud se chcete podívat na všechny články naráz, nachází se zde: Masarykova univerzita.

Jednotlivé kategorie:

IS a i ISIC- kategorie, ve které se dozvíte, co vše vám nabízí tato chytrá věcička. Jak si registrovat předměty atd.

Život na univerzitě – především na FF

Dění v Brně – opět různé akce, kavárny, zajímavosti atd.

Zkušenosti s oborem Sdružená uměnovědná studia:

Chytré odkazy

Tato stránka vzniká jen pro můj osobní užitek, protože podobných stránek existuje mnoho (vezměte v potaz samotnou MUNII!! :) ). Protože však ráda píšu články, určitě se zde můžete dočíst další zajímavé info, viz kategorie. Nesnažím se však o nějaký přehled, vážně, jak mě něco napadne, doporučím, napíšu. Část informací zjistím určitě v Prvákovinách, což budou nejspíš zajímavé odkazy :)

Kdyby vy sami jste chtěli něco přidat nebo poznamenat, něco mi doporučit, budu moc ráda :)

Reklamy

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s