Recepty

Müslli ,,tyčinky”

Chuť: 4/5

Náročnost: 1/5

Peníze: 3/5

Sytost: 2/5

Suroviny: 1 hrnek ovesných vloček, 1 H špaldových pukanců, půl H pohanky lámanky, hořká čokoláda, 2 banány, půl H roztaveného medu, skořice, arašídy nesolené

Postup: Smíchejte roztavený med s rozmixovanými banány, poté přidejte zbytek surovin. Čokoládu na malé kousíčky, čím menší, tím lepší, ale nestrouhejte ji. Rozehřejte troubu na 175 °C, pořádně napěchujte pekáček (záleží na vás, jestli chcete mýt müsllo tyčinky nebo placičky, já jsem to dala do většího pekáče a mám placičky, tato směs na tyčinky se hodí do 20×20 cm pekáčku), který je vyložený pečícím papírem a dejte na 30 minut do rozehřáté trouby. Po vytáhnutí nechte vychladnout a poté krájejte. Pokud se směs drolí, tak dejte na cca dvacet minut do mražáku, pak se müslli drolit přestane :)

TIP: Tato směs je velmi dobrá, ale příště zkusím i nějaké sušené ovoce (hlavně brusinky), polevu, jiný druh čokolády atd. Neřiďte se tedy jen těmito surovinami, ale dejte si tam vše, na co máte chuť a co v müslli vídáte, ale pozor, ať se to chuťově nebije. Čokoláda se nerozpustí, nemějte obavy :)

Inspiraci jsem vzala od http://koketovanisvyzivou.blogspot.it/

Ilustrační fotky:

Reklamy

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s