Filmy

CIRQUE DU SOLEIL

posterO těchto představeních bych se nerada příliš vyjadřovala, protože vím, že pro ně nemám ta správná slova. … Cirque du Soleil je fantastický, profesionální, barevný, veselý, napínavý, neuvěřitelný, mistrovský, dramatický, promyšlený, dechberoucí, velkolepý, nadpozemský, sladěný. Atmosféra by se dala krájet už jen u televize, natož ve skutečnosti. Je to vyšší umění, dokonalé. Když to člověk sleduje, ví, že by za vstupenku dal stovky, tisíce, jen aby byl u toho. Emoce, které můžeme vidět v slzách diváků, v jejich smíchu, v úděsu v jejich očích, to chceme taky!

Cirkus, ve kterém jsou jen ti nejlepší z nejlepších. Kde vidíte lidi, kteří podávají neuvěřitelné výkony v těch nejúžasnějších kostýmech a s nádherným líčením za doprovodu té nejlepší hudby. Je to kouzelné, je to nezapomenutelné! Ach, a to cítím jen při sledování záznamu! Podívejte se na něj taky, nebudete věřit … Obdiv.

Reklamy

2 thoughts on “CIRQUE DU SOLEIL

    1. Člověk to musí sledovat rok dopředu, ale určitě to za to stojí :) U vás jsem se o tom dozvěděla, je fajn o tom slyšet od někoho z vlastní zkušenosti :)

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s