Masarykova univerzita

Menzy v Brně

Ráda bych sem přidala tento příspěvek, abych se na něj vždy dostala, i když si zapomenu do kapsy strčit Prvákoviny nebo papírek, na kterém to mám napsané. Tři menzy, které mě zaujaly :)

  1. Academic Restaurant (Campus Square) – v této menze jsem byla osobně, vaří dobře, i když pro vegetariány tam není vždy moc co na výběr kromě smažáku (ale je tam salát, sladké jídlo…). Jinak pro masožrouty jsou tam delikatesy i obyčejná dobrá jídla – hlavně hrozně levně :) Stačí mít ISIC a máte to za 30,- ;) Navíc je to velká jídelna, takže je tam často dost místa. Otevřeno i o víkendu od 10:00 – 18:00, ve všední dny do osmi ;) odkaz: http://www.skm.muni.cz/stravovani.php?akce=3 (najdete zde v pdf i jídelníček se cenami)
  2. Menza Vinařská – za kolejemi VInařská, velká jídelna, kvalita odpovídá ceně. Otvírací doba 11:00-14:00. Odkaz: http://www.skm.muni.cz/stravovani.php?akce=300&lang=cz (najdete zde v pdf i jídelníček se cenami)
  3. Pizza Nostra – ne zrovna menza, kam bych denně chodila, ale když dostanu chuť na pizzu :) Čeká se tam prý ale docela dlouho skrz oblíbenost – což je špatná i dobrá vizitka v jednom :D. Otvírací doba 9:30 – 20:00, v pátek do 17. Odkaz: http://www.pizzerie.cz/jihomoravsky-kraj/pizza-nostra-kounicova-507-50-brno-ponava
Reklamy

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s