Masarykova univerzita

Akce Nadačního fondu studentů FF

Velmi se mi líbí akce, která pořádá Nadační fond studentů FF, tak vám sem o nich napíšu. Časem SNAD přidám vlastní reportáž, ale prozatím jen budu informovat :) Kdybyste někdo měli zájem jít se mnou, neváhejte ;)

LAMPIONOVÝ PRŮVOD – 17.11., pořádá se v souvislosti s rokem 1939 nebo 89 a studenti zde chodí s lampiony nebo svíčkami po Brně. Může to být velmi emotivní a lidi to sbližovat. Ráda bych to hlavně fotila :)
FunFFárum – tak tento počin mě velmi zaujal. Každý týden se pořádá taková schůzka, na které se například pojídají americké dobrůtky (i domácí cookies), pořádají se různé workshopy, hrají se deskové hry atd. :))
BiograFF – líbí se mi to využívání příležitostí vrazit tam FF :D Zde se jedná o promítání kvalitního filmu jednou týdně. Určitě budu chodit, jestli budu moct :) (hlasuje se o film zde: http://biograffmu.blogspot.cz/)
VíkendoFFka – takový seznamovací víkend v lese u Brna :) Zase fajn pro seznámení se s lidmi, třeba zabiju plácačkou svůj introvertismus a vyrazím :D
SemestrSTART a semestrEND – uvítání a ukončení semestru :) Workshopy, divadlo atd. A končí to afterpárty :D Na to nejsem, ale odpolední program využiju :)

Reklamy

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s