Geocaching

Velikosti kešek

Kešky jsou všech velikostí. Od nejmenších po největší :)

Značení:

https://i1.wp.com/www.geocaching.com/images/icons/container/micro.gifmikro. Bývají to hlavně městské kešky, někdo by si asi všiml, že taháte krabici někde zpod zábradlí :D Bývají často magnetem přichycené na něčem kovovém – most, zábradlí atd. Bývají taky na bilboardech, vzadu na okapových rourách a hromosvodech :D V této kešce bývají většinou jen papírky na podpis. Je to například krabička od filmu, od Tictacu apod.

https://i1.wp.com/www.geocaching.com/images/icons/container/small.gif – velice častá velikost, velikost č. 2 :D Bývají to krabičky větší, také často ve městech nebo na rušnějších místech. I v této keště můžou být předměty na výměnu.

https://i2.wp.com/www.geocaching.com/images/icons/container/regular.gif – už docela velká keška, často zezadu na bilboardech a často v přírodě. V této kešce bývají hodně předměty na výměnu, bloček a tužka.

https://i0.wp.com/www.geocaching.com/images/icons/container/large.gif – tak to už je ten největší typ, který jsem našla asi jen jednou. Prostě mega keška :D

Reklamy

Co na srdci, to v prstech

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s